Biura na wynajem w Chorzowie

Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie śląska i szukasz odpowiedniej lokalizacji dla biura swojej firmy? A może prowadzisz biznes od wielu lat, tylko chcesz zmienić biuro na bardziej odpowiednie? W obu przypadkach możemy Ci pomóc. Oferujemy biura do wynajęcia w Chorzowie. W ofercie mamy także lokale usługowe idealne do prowadzenia działalności handlowej lub gastronomicznej.

Wynajem biura w Chorzowie to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na niskim czynszu i jednoczesnym sąsiedztwie Katowic. Z naszych lokalizacji biurowych można szybko i sprawnie dostać się także do innych miejscowości znajdujących się w aglomeracji śląskiej i to niezależnie czy podróżujemy komunikacją miejską, pociągiem czy własnym środkiem transportu. Jest to możliwe dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze transportowej oraz Drogowej Trasie Średnicowej łączącej praktycznie cały Śląsk.

Jeśli więc zależy Ci na dobrej lokalizacji firmy, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją wynajmu lokali użytkowych oraz biur w Chorzowie. Zapraszamy serdecznie także do innych miast na śląsku, w których oferujemy mieszkania, biura i kwatery pracownicze.

ul. Strzelców Bytomskich 1

Lokale usługowe nadające się pod działalność handlową lub gastronomiczną, znajdujące się przy ruchliwej ulicy.

Lokal obejmuje:

– dwa pomieszczenia (w tym sala sprzedaży),
– kuchnię i toaletę.

Możliwość adaptacji lokalu pod własną branżę.