Biura na wynajem w Katowicach

Prowadzenie firmy w samym sercu śląska to doskonały pomysł. Katowice oferują ogrom możliwości w zakresie nawiązywania kontaktów biznesowych niezależnie od branży, w jakiej działasz. A Międzynarodowe Centrum Konferencyjne tylko zwiększyło te możliwości. Z wybraniem Katowic przemawia również doskonale rozwinięta infrastruktura drogowa (np. Drogowa Trasa Średnicowa) oraz komunikacja lotnicza, kolejowa i autobusowa, która pozwala szybko i sprawnie dostać się do innych miast aglomeracji śląskiej, ale również województw ościennych i innych regionów naszego kraju. Daje również możliwość podejmowania gości z zagranicy oraz sprawne odwiedzanie zagranicznych partnerów, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Jeśli dodamy do tego mnogość wysokiej klasy hoteli i ofertę restauracyjną z czterech stron świata to propozycja prowadzenia działalności stolicy śląska staje się jeszcze ciekawsza.

W obliczu tak wielu zalet w naszej ofercie nie mogło zabraknąć biur do wynajęcia w Katowicach. Zapewniamy wyłącznie prestiżowe lokalizacje w centrum miasta z dostępem do różnorodnych udogodnień oraz szerokiej oferty handlowej i usługowej. Nie bez znaczenia w kontekście prowadzenia działalności gospodarczej jest również bliskość urzędów. Jeśli chcesz poznać szczegóły lokali użytkowych na wynajem, zachęcamy do kontaktu. Wynajem biura w Katowicach z Synergia Nieruchomości jest gwarancją najwyższej jakości w korzystnej cenie. Zapraszamy!

ul. Kolejowa 57

W ofercie posiadamy nieruchomość mieszczącą się przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kolejowej w Katowicach. Jest to pięciokondygnacyjny budynek typu biurowiec, zlokalizowany w ruchliwej części miasta. Dzięki temu dojazd do nieruchomości jest niezwykle przyjazny, zarówno z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi.

Dogodna lokalizacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W okolicy znajduje się Lidl, salon Toyoty, Oddział NFZ. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i osiedla mieszkaniowe. Odległość do Urzędu Miasta Katowice wynosi około 5 kilometrów.