ul. Kolejowa 57

Kolejowa 57

W ofercie posiadamy nieruchomość mieszczącą się przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kolejowej w Katowicach. Jest to pięciokondygnacyjny budynek typu biurowiec, zlokalizowany w ruchliwej części miasta. Dzięki temu dojazd do nieruchomości jest niezwykle przyjazny, zarówno z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi. Dogodna lokalizacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W okolicy znajduje się Lidl, salon Toyoty, Oddział NFZ. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i osiedla mieszkaniowe. Odległość do Urzędu Miasta Katowice wynosi około 5 kilometrów.

Dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że okolica jest niezwykle atrakcyjna dla prowadzonego biznesu. Dodatkowo biurowiec posiada wolne miejsce na elewacji budynku. W związku z tym, istnieje możliwość zamieszczenia na nim podświetlanego plafonu reklamowego. Lokalizacja niewątpliwie przyczyni się do dobrej promocji firmy, a ponadto będzie to znacznie oszczędniejsza forma reklamy, aniżeli wynajem powierzchni reklamowej w tej okolicy od zarządcy innego budynku. W naszej ofercie znajdują się lokal usługowo-handlowy, a także 28 lokali użytkowych do zagospodarowania biur. Przestronne powierzchnie umożliwiają wszechstronne dostosowywanie możliwości nieruchomości do potrzeb użytkowników.

W jednej z części budynku posiadamy niezależny lokal usługowo-handlowy, z osobnym wejściem od strony ulicy. W lokalu jest możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej o charakterze usługowo-handlowym. Staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów i zapewniać dogodny dostęp dla każdego.

W drugiej części nieruchomości mieści się hol główny z recepcją oraz pomieszczenia biurowe. Każda kondygnacja posiada odrębny hol, na którym ulokowanych jest pięć bądź sześć pomieszczeń (w zależności od piętra). W celu zapewnienia optymalnego komfortu i bezpieczeństwa budynek jest zabezpieczony systemem dozoru a korytarze zostały zabezpieczone kodem i kartą. Oferowane lokale prezentują wysoki standard. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w klimatyzację, by umożliwić efektywną pracę użytkownikom. Na każdym z pięter, w części wspólnej na holu, mieści się toaleta, a także aneks kuchenny, w którym pracownicy podczas przerwy mogą przyrządzić posiłek bądź przygotować napoje.

Przy budynku znajduje się niestrzeżony parking. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i potencjalni kontrahenci oraz klienci będą mogli pozostawić swój pojazd, bez przeszkód i bez dodatkowych opłat. W ramach czynszu zapewniamy codzienne sprzątanie, ochronę, wywóz śmieci, wodę oraz klimatyzację. Masz zatem gwarancję, że wszystkie korytarze i pomieszczenia będą utrzymane w należytym porządku, a rachunki za wodę uregulowane na czas. W budynku gości przyjazne oświetlenie, a temperatura zawsze jest dostosowywana do potrzeb użytkowników za sprawą regulacji grzejników oraz klimatyzacji.

Udogodnienia

  • W bezpośrednim sąsiedztwie:

check Sklep LIDL
check Stacja SHELL
check Parking
check Restauracje

Lokale:

Biuro z pełnym wyposażeniem

Lokal nr 1

III piętro - 24,80 m²

Lokal nr 2

parter - 25,40 m²

Lokal nr 3

IV piętro - 14 m²

Lokal nr 4

III piętro - 24,60 m²