Biura do wynajęcia

Synergia Nieruchomości oferuje wynajem biur i lokali użytkowych na terenie Chorzowa i Katowic. Biura do wynajęcia znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniających dogodny dojazd. Do wyboru Klientów są lokale użytkowe o różnym poziomie wyposażenia, między innymi:

  • biura,
  • sale konferencyjne,
  • lokale częściowo wyposażone.

W wolnostojącym budynku w Rudzie Śląskiej oferujemy lokale usługowe oraz magazyny na wynajem. Klientom poszukującym mieszkania na wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie najmowanego lokalu, zapewniamy kompleksową pomoc.

Biura do wynajęcia w Katowicach znajdujące się w biurowcu spotykają się z zainteresowaniem Klientów wielu branż, na przykład: księgowość i finanse, agencje pracy czy biura podróży. Wejścia do biur zabezpieczone są kodami i kartą, ponadto są objęte usługą ochrony budynku. Lokale użytkowe w Chorzowie przeznaczone są do prowadzenia działalności usługowo-handlowej, ponieważ mają wydzieloną salę sprzedaży.

Co wpływa na wysokość opłat w wynajmowanym biurze?

Wynajęcie biura lub lokalu użytkowego z zapleczem biurowym wiąże się z ponoszeniem opłaty za wynajęcie powierzchni (czynsz), zużyciem mediów oraz kosztami administracyjnymi. Warto dopytać również o wysokość kosztów eksploatacyjnych budynku.

W Synergia Nieruchomości nie wprowadzamy ukrytych opłat. Z Klientami zawsze podpisujemy stosowne umowy najmu, w tym z osobami fizycznymi – umowy najmu instytucjonalnego w obecności notariusza. Przedstawiamy stan techniczny budynku oraz przeprowadzamy oglądanie wnętrz.