Lokale pracownicze na wynajem w Chorzowie

Prowadzisz firmę, która zatrudnia pracowników poza miejscem ich zamieszkania i w związku z tym chcesz zapewnić im godziwe warunki do życia w trakcie współpracy? A może zatrudniasz pracowników zza granicy i dlatego interesuje Cię kwatera pracownicza na wynajem? Niezależnie od sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji w tym zakresie. Oferujemy komfortowe lokale użytkowe z miejscami noclegowymi zlokalizowane w Chorzowie.

Warto rozważyć wynajem lokali pracowniczych w tym mieście, nawet jeśli Twoi pracownicy na co dzień działają w innej miejscowości aglomeracji śląskiej. Wynajem mieszkania pracowniczego w Chorzowie pozwala na znaczne oszczędności względem np. Katowic czy Gliwic. Nie musisz się również martwić dojazdami, ponieważ z Chorzowa można błyskawicznie dostać się do innych miast na śląsku dzięki Drogowej Trasie Średnicowej oraz doskonale rozwiniętej infrastrukturze kolejowej i autobusowej. Warto również wspomnieć, że nasze kwatery pracownicze znajdują się w miejscach, w których znaleźć można liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne oraz rozrywkowe. To wszystko sprawia, że zdecydowanie warto rozważyć ich wynajem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich potrzeb. Ze swojej strony gwarantujemy indywidualne podejście oraz uczciwe zasady i konkurencyjne ceny wynajmu przy umowach długoterminowych.

ul. Strzelców Bytomskich 3

W kamienicy posiadamy lokale usługowe oraz mieszkania 2 oraz 3-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w ruchliwej części miasta, niedaleko centrum miasta. W pobliżu znajdują się wiele punktów usługowych m.in. Chorzowskie Centrum Kultury, Szpital Miejski, Urząd Miasta, Stadion Miejski, oddział ZUS-u, Lidl, oraz wiele innych. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd.

Mieszkania standardowo składają się z jednego, dwóch lub trzech pokoi z kuchnią, łazienką oraz toaletą. Na podłodze położone panele, na ścianach gładź gipsowa, okna plastikowe. Niektóre z mieszkań posiadają również balkony. Z tyłu kamienicy znajduje się zaplecze z grillem.

ul. Katowicka 36

Kamienica mieści się przy głównej drodze przejazdowej. Bardzo łatwo dojechać m.in. z Katowic czy Bytomia. W pobliżu znajduje się wiele unikatowych atrakcji m.in. Park Śląski, Planetarium, Zoo, Wesołe Miasteczko, Skansen oraz Stadion.

Posiadamy mieszkania dwu i trzypokojowe wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Z tyłu nieruchomości znajduje się ogródek.

ul. Katowicka 38

Kamienica po generalnym remoncie!

Do wynajęcia miejsca noclegowe:

Przytulne nowe 1 i 2-pokojowe mieszkania z miejscami noclegowymi, położone w czterokondygnacyjnej kamienicy w atrakcyjnej dobrze skomunikowanej lokalizacji niedaleko centrum.

Lokale mieszkalne składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki. Kuchnie wyposażone są w meble, piece elektryczne i lodówki. W łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa, umywalka, WC oraz pralka.