ul. Strzelców Bytomskich 3

W kamienicy posiadamy lokale usługowe oraz mieszkania 2 oraz 3-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w ruchliwej części miasta, niedaleko centrum miasta. W pobliżu znajdują się wiele punktów usługowych m.in. Chorzowskie Centrum Kultury, Szpital Miejski, Urząd Miasta, Stadion Miejski, oddział ZUS-u, Lidl, oraz wiele innych. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd.

Mieszkania standardowo składają się z jednego, dwóch lub trzech pokoi z kuchnią, łazienką oraz toaletą. Na podłodze położone panele, na ścianach gładź gipsowa, okna plastikowe. Niektóre z mieszkań posiadają również balkony. Z tyłu kamienicy znajduje się zaplecze z grillem.

ul. Katowicka 36

Kamienica mieści się przy głównej drodze przejazdowej. Bardzo łatwo dojechać m.in. z Katowic czy Bytomia. W pobliżu znajduje się wiele unikatowych atrakcji m.in. Park Śląski, Planetarium, Zoo, Wesołe Miasteczko, Skansen oraz Stadion.

Posiadamy mieszkania dwu i trzypokojowe wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Z tyłu nieruchomości znajduje się ogródek.

ul. Katowicka 38

Kamienica po generalnym remoncie!

Do wynajęcia miejsca noclegowe:

Przytulne nowe 1 i 2-pokojowe mieszkania z miejscami noclegowymi, położone w czterokondygnacyjnej kamienicy w atrakcyjnej dobrze skomunikowanej lokalizacji niedaleko centrum.

Lokale mieszkalne składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki. Kuchnie wyposażone są w meble, piece elektryczne i lodówki. W łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa, umywalka, WC oraz pralka.