Lokale pracownicze na wynajem w Rudzie Śląskiej

Szukasz kwater pracowniczych na Śląsku w dobrej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Oferujemy lokale pracownicze z miejscami noclegowymi w Rudzie Śląskiej. To doskonałe rozwiązanie, dla firm które czasowo delegują pracowników do pracy poza miejscem zamieszkania i chcą zapewnić im odpowiednie warunki do życia oraz odpoczynku. Z naszym usług z powodzeniem korzystają również przedsiębiorstwa zatrudniające obcokrajowców, którzy siłą rzeczy potrzebują miejsca do życia.

Ruda Śląska dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej, kolejowej oraz autobusowej daje możliwość szybkiego transportu do praktycznie każdego miasta znajdującego się w aglomeracji śląskiej. Oznacza, to, że prowadząc prace w Katowicach, wcale nie musisz wynajmować kwater pracowniczych w stolicy Śląska. Możesz wynająć je w Rudzie Śląskiej i sporo zaoszczędzić nie tracąc przy tym na jakości wynajmowanego lokalu pracowniczego.

Jeśli interesuje Cię tego rodzaju współpraca zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi nieruchomościami. Natomiast w przypadku pytań na temat szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby Twojej firmy i przedstawimy warunki wynajmu.

ul. Modrzejewskiej 3

Posiadamy lokale usługowe, mieszkalne, magazyny oraz miejsca noclegowe do wynajęcia w budynku wolnostojącym mieszczącym się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Modrzejewskiej. Dogodna lokalizacja! W pobliżu osiedla, szpital specjalistyczny, szkoły, przedszkola oraz słynny obiekt sportowy Burloch Arena.

Lokale usługowe nadają się pod działalność usługową np. gastronomiczną, warsztaty, sklepy. Możliwość aranżacji pod działalność.

W naszej ofercie znajdują się również w pełni wyposażone lokale z miejscami noclegowymi dla pracowników. Dostępna również duża kuchnia oraz łazienki.