Kwatery pracownicze

W swojej ofercie Synergia Nieruchomości posiada kwatery pracownicze w Chorzowie oraz Rudzie Śląskiej. Lokale mieszkalne dostosowane do potrzeb kwater pracowniczych charakteryzują się podwyższonym standardem i składają się z mieszkań jedno, dwu- lub trzypokojowych, zlokalizowanych w niewielkiej odległości od centrum miast.

W każdym lokalu przeznaczonym do noclegu pracowników znajduje się przestronna kuchnia, łazienki oraz toalety. Na wyposażeniu kwater pracowniczych znajdują się również pralki. Pokoje są odremontowane i schludnie urządzone.

Poza noclegami dla pracowników, w naszej ofercie dostępne są także noclegi dla obcokrajowców , którym do gustu szczególnie przypadnie dobrze skomunikowana lokalizacja oraz łatwy dostęp do wielu punktów usługowych, handlowych czy restauracji i postojów taksówek. Ułatwi to zwiedzanie i poruszanie się po mieście. Nawiązanie współpracy z naszą firmą pozwala na skorzystanie z przyzwoitej oferty, wprowadzającej oszczędności do budżetu przedsiębiorstwa – zapewniającego noclegi swoim pracownikom.

Kto może korzystać z kwater pracowniczych?

Synergia Nieruchomości oferuje możliwość skorzystania z noclegów dla pracowników wszystkim osobom, które zostały oddelegowane do pracy w Chorzowie lub Rudzie Śląskiej. Dogodny dojazd do obu lokalizacji gwarantuje także podróż z Katowic.

Kwatery pracownicze to najkorzystniejszy sposób na zagwarantowanie bezpiecznego i schludnego miejsca noclegowego dla osób, które zostały skierowane do pracy znajdującej się poza siedzibą firmy. W zależności od ilości zarezerwowanych miejsc noclegowych istnieje możliwość negocjacji cen.