Mieszkania na wynajem w Chorzowie

ul. Strzelców Bytomskich 1 i 3

W kamienicach posiadamy lokale usługowe oraz mieszkania 2 oraz 3-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w ruchliwej części miasta, niedaleko centrum miasta. W pobliżu znajdują się wiele punktów usługowych m.in. Chorzowskie Centrum Kultury, Szpital Miejski, Urząd Miasta, Stadion Miejski, oddział ZUS-u, Lidl, oraz wiele innych. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd.

Mieszkania standardowo składają się z jednego, dwóch lub trzech pokoi z kuchnią, łazienką oraz toaletą. Na podłodze położone panele, na ścianach gładź gipsowa, okna plastikowe. Niektóre z mieszkań posiadają również balkony. Z tyłu kamienicy znajduje się zaplecze z grillem.

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w Chorzowie? Doskonale się składa, ponieważ mamy takie w swojej ofercie. Mieszkania w tym mieście cieszą się dużą popularnością wśród wynajmujących. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Chorzów to doskonałe miejsce do życia zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Rozwinięta infrastruktura drogowa, kolejowa i autobusowa sprawia, że dojazd do pracy w praktycznie każde miejsce aglomeracji śląskiej jest sprawny i szybki. A mnogość obiektów handlowych, usługowych, edukacyjnych, medycznych i rozrywkowych sprawia, że można tutaj znaleźć wszystko, co niezbędne do tego, aby komfortowo żyć i zapewnić sobie i swoim bliskim wszystko, co najlepsze do codziennego funkcjonowania. Do zamieszkania w tym mieście zachęcają również niższe ceny wynajmu niż np. w pobliskich Katowicach.

Oferujemy komfortowe mieszkania na wynajem w Chorzowie. Lokale znajdują się w centrum miasta i różnią się metrażem, dzięki czemu każdy zainteresowany nimi najemca jest w stanie znaleźć ten, który idealnie wpisze się w jego aktualne potrzeby i wymagania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych mieszkań, a w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.