Mieszkania na wynajem w Katowicach

Poszukując odpowiedniego miejsca do życia, zwracamy uwagę na szereg różnorodnych zmiennych, które mają sprawić, że będzie nam się żyło wygodnie i komfortowo. I nie mamy tutaj na myśli jedynie metrażu mieszkania czy funkcjonalnego wyposażenia. Nie bez znaczenia jest także samo miasto wraz z tym, co oferuje. Rozliczne rankingi wskazują, że Katowice są doskonałym miejscem do życia niezależnie czy chodzi o życie singla, pary, rodziny z dziećmi czy seniorów.

Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowa, medyczna, edukacyjna oraz rozrywkowa w połączeniu z dynamicznym rozwojem firm i przedsiębiorstw, które zapewniają zatrudnienie, sprawia, że stolica aglomeracji Śląskiej jest coraz częściej wybierana jako dobre miejsce do życia. A dzięki rozlicznym połączeniom drogowym, kolejowym, autobusowym, lotniczym z Katowic można szybko i sprawnie dostać się nie tylko do innych miast aglomeracji, ale także do województw ościennych i innych części naszego kraju co dodatkowo podnosi atrakcyjność miasta w oczach potencjalnych mieszkańców.

Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć mieszkań na wynajem w Katowicach. Oferujemy wyposażone lokale mieszkalne w prestiżowych lokalizacjach znajdujących się blisko centrum z doskonałym dostępem do infrastruktury zapewniającej wygodne życie. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi propozycjami, a w przypadku dodatkowych pytań dotyczącej wynajmu mieszkań w Katowicach zachęcamy do kontaktu.

ul. Dobra 9a

Oferujemy umeblowane mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko centrum Katowic przy ulicy Dobrej 9a. Mieszkania o powierzchni 30 m² składają się z pokoju wraz z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.Na wyposażeniu podstawowe urządzenia typu: pralka, lodówka, piec oraz klimatyzacja.
Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

W przypadku osób fizycznych preferujemy najem instytucjonalny.

ul. Rzepakowa 4

Oferujemy nowe mieszkania na nowo powstałym Osiedlu Nowy Brynów w Katowicach. Każde mieszkanie to około 43m² powierzchni użytkowej na 3 piętrze (z dostępem do windy).Mieszkanie 2 pokojowe (osobna sypialnia i pokój z aneksem kuchennym), przedpokój oraz łazienka wraz z toaletą, balkon.

Doskonała lokalizacja, w okolicy punkty handlowe, restauracje, lokale usługowe. Już za niedługo w sąsiedztwie otwarcie centrum przesiadkowego. Mieszkanie wyposażone w nowoczesną kuchnię