Noclegi dla obcokrajowców

Synergia Nieruchomości przygotowała ofertę noclegów dla obcokrajowców. W zależności od powodu pobytu w Chorzowie, Katowicach lub Rudzie Śląskiej, istnieje możliwość skorzystania z dwóch wariantów miejsc noclegowych:

  • dla osób przyjeżdżających w celach zarobkowych, oferujemy kwatery pracownicze dla obcokrajowców,
  • dla osób przyjeżdżających w celach edukacyjnych, oferujemy wynajem mieszkań.

Zarówno lokale mieszkalne przystosowane na potrzeby kwater pracowniczych , jak i mieszkania na wynajem zapewniają dogodne warunki noclegowe. Wszystkie obiekty reprezentowane przez naszą firmę są wyremontowane, gwarantują stały dostęp do węzła sanitarnego oraz czystość pomieszczeń. Zlokalizowane są w atrakcyjnych częściach miasta, pozwalających na wygodne przemieszczanie się.

Kwatery pracownicze czy mieszkanie na wynajem – co wybrać?

Porównując koszt wynajmu kwatery pracowniczej i mieszkania na wynajem , korzystniej wygląda kwatera. Jednak mieszkanie na wynajem pozwala na zapewnienie większej swobody, na przykład w korzystaniu z łazienki czy aneksu kuchennego.

Mieszkanie wynajmowane jest na wyłączność i będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku długoterminowych umów najmu. Decyzja o wynajęciu większego mieszkania (na przykład 2-3-pokojowego), pozwala na zagwarantowanie osobom wynajmującym poczucia samodzielności. Dla turystów i osób przyjeżdżających na studia będzie doskonałym sposobem na poznanie miasta.