Planujesz rozpoczęcie działalności handlowej? Wybierz lokal w Chorzowie!

  • by
lokal usługowy do wynajęcia

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy o profilu handlowym bez biura w dobrej lokalizacji. Dla przedsiębiorców, którzy planują rozpoczęcie działalności handlowej na terenie Śląska, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę najmu lokali użytkowych w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Doskonale rozwinięta infrastruktura sprawia, że nasze lokale są świetnie skomunikowane z centrum miasta oraz z pobliskimi Katowicami i innymi miastami na Śląsku. Oferujemy atrakcyjne ceny najmu.

Nasz lokal znajdują się przy ruchliwej i często uczęszczanej ulicy. Wynajem biura w Chorzowie to świetne rozwiązanie nie tylko dla początkujących przedsiębiorców, ale także dla firm, które chcą otworzyć biuro w dobrej lokalizacji. Nasz lokal składa się z dwóch pomieszczeń i zaplecza sanitarnego, a w najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, handlowe i gastronomiczne, a więc jest to świetnie miejsce na rozwijanie biznesu.

Dlaczego warto otworzyć biuro w Chorzowie?

Chorzów to prężnie rozwijające się miasto doskonale skomunikowane z aglomeracją śląską, niezależnie od tego, czy podróżuje się samochodem, autobusem czy też pociągiem bądź samolotem. Bliskość Drogowej Trasy Średnicowej, która łączy praktycznie wszystkie największe ośrodki miejskie na Śląsku to ogromny atut. Dostęp do infrastruktury oraz ogromna liczba potencjalnych klientów i obszerna baza kontrahentów to gwarancja uzyskiwania satysfakcjonujących przychodów. Nasi klienci mogą skorzystać także z kwater pracowniczych w Chorzowie, co ułatwia zatrudnianie pracowników zza granicy lub osób pochodzących z różnych zakątków Polski. Nasze biura i lokale dostępne są także w innych śląskich miastach.