Zalety mieszkania w Rudzie Śląskiej

Twoja firma prowadzi interesy na Śląsku i w związku z tym potrzebujesz lokali mieszkalnych, w których zakwaterujesz swoich pracowników? A dodatkowo nie chcesz przepłacać za kwatery pracownicze w centrum aglomeracji śląskiej. Mamy rozwiązanie – wynajem lokali dla pracowników w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska dzięki połączeniom kolejowym, autobusowym oraz Drogowej Trasie Średnicowej jest doskonale skomunikowana z praktycznie każdym miastem znajdującym się na mapie śląska, a jednocześnie ceny wynajmu lokali w tym mieście są relatywnie niższe niż np. w Katowicach czy Gliwicach. I mówimy tutaj o w pełni wyposażonych kwaterach pracowniczych zlokalizowanych w centrum miasta z dostępem do infrastruktury medycznej, handlowej, edukacyjnej czy sportowej.

Jeśli interesuje Cię wynajem takich lokali dla swoich pracowników (również tych pochodzących z zagranicy), zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty i nakreślimy szczegóły oferowanej współpracy. Zapraszamy!