Zajmujemy się obrotem nieruchomości, w tym również kwater pracowniczych w Katowicach. W naszej ofercie znajdują się obiekty, które przystosowane są do noclegu pracowników z różnych firm. Zgłaszają się do nas przedsiębiorstwa, które poszukują komfortowego miejsca do odpoczynku i noclegu dla osób zatrudnionych.

Kwatery pracownice muszą spełniać kilka podstawowych kryteriów. Wśród nich należy wymienić:

  • odpowiedni metraż przypadający na jedną osobę;
  • miejsce do przechowywania rzeczy osobistych;
  • wyposażenie kwatery w stół, krzesła, łazienkę z prysznicem lub wanną;
  • miejsce do przygotowywania własnych posiłków.

 

Jak widać kwatery pracownicze, nie są tym samym co hotel. W kwaterach pracownicy mogą poczuć się swobodnie tak, jak we własnym domu.

 

Noclegi dla pracowników w Katowicach

Jeśli szukasz komfortowych noclegów dla pracowników w Katowicach, zgłoś się do naszej firmy. Pomocą w poszukiwaniu odpowiednich nieruchomości zajmujemy się od lat. Zaufało nam już wielu klientów. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom i proponować miejsca wyróżniające się atrakcyjną ceną, wysokim standardem oraz odpowiednią lokalizacją.

Kwatery pracownicze powinny być przede wszystkim miejscem, w którym można odpocząć i spokojnie spędzić wolny czas po pracy. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i z chęcią przedstawiamy im aktualną ofertę kwater, lokali oraz mieszkań. Do każdej usługi podchodzimy w sposób indywidualny.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do siedziby firmy w Katowicach oraz zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc.